iDance Studio

Vítejte na oficiálních webových stránkách sportovního tanečního klubu iDance Studio, z.s.

Jsme sportovní taneční klub zaměřený na standardní a latinskoamerické tance. Naši členové se věnují tanci na vrcholové a začátečnické úrovni. Pravidelně reprezentujeme českou republiku na mistrovstvích světa a Evropy, světových a evropských pohárech. 

Naše taneční klubová základna je domovem pro ty, kteří chtějí zkombinovat umělecký projev s fyzickou výkonností. Zaměřujeme se na sportovní tanec v oblasti standardních a latinskoamerických tanců.

Naše taneční putování nekončí pouze ve Zlíně. Otevřeli jsme pobočku také v Ostravě, abychom mohli přiblížit radost a krásu sportovního tance ještě více lidem. Naším cílem je nejen produkovat výkonnostní taneční páry ale také tvořit komunitu lidí, kteří sdílí lásku ke sportovnímu tanci.

Sportovní tanec je pro nás více než jen výkonnostní disciplína. Je to spojení uměleckého vyjádření s fyzickým výkonem, což vytváří úplně nový rozměr tanečního umění. Jsme přesvědčeni, že taneční umění a sport mohou společně vytvářet nezapomenutelné momenty.

Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu iDance Studia, ať už ve Zlíně nebo v Ostravě. Přijďte a staňte se součástí týmu, který tanec nejen tancuje, ale žije ho naplno.

Články podle kategorií

GrandSlam v Číně

GrandSlam v Číně

Sportovní tanec 4. září 2023
Naši reprezentanti Tomáš Gál se Sabinou Karáskouvou se zúčastnili Grandslamu v Číně
Týmovou prací až k titulu

Týmovou prací až k titulu

Sportovní tanec17. května 2023
V neděli před Velikonoci vkročila ostravská výprava iDance studia opět na taneční parket odhodlána vydobýt co nejlepší umístění....
iDance Cup

iDance Cup

Sportovní tanec20. dubna 2023
První březnovou neděli se v prostorách zlínského studia konal 1. ročník soutěže iDance Cup. Tréninkové prostředí tanečního sálu se...
MČR STT - Zase o stupeň výše

MČR STT - Zase o stupeň výše

Sportovní tanec15. března 2023
V sobotu 25. února se atmosféra pražského sálu Lucerna roztancovala v rytmu standardních tanců. Podobně jako na MČR LAT, i zde letos...